T.C. Sağlık Bakanlığı Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi - Diş Protez Yardımcısı Personel Eğitimi Kursu Sona Erdi

Diş Protez Yardımcısı Personel Eğitimi Kursu Sona Erdi


Suzan ve Abdulhakim Bilgili Halk Eğitim Müdürlüğü yönetiminde Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde  açılan “Diş Protez Yardımcısı Personel Eğitimi Kursu” sona erdi. 

3 Aralık 2012 tarihinde başlayan 248 saatlik “Diş protez Yardımcısı personel eğitimi kursu” 8 Şubat 2013 tarihinde tamamlanarak sona erdi. Kursta eğitim görevlisi olarak Rehber öğretmen  Abdullah Vahap DOĞAN,Diş tabipleri Selver Suna DEMİRÖZ,Zekiye Rahşan KAPLAN,Murat ESKALEN,Diş teknisyenleri Ahmet VURAL ,Zafer ASLANTAŞ ve İrfan ASLAN olmak üzere 7 kişi görev aldı. 

Kursa katılan 30 kursiyerden 28 tanesi başarılı olarak sertifika hakkını kazandı. Kursun sona ermesiyle birlikte bir tören düzenlenerek kursiyerlere belgeleri takdim edildi. 

Sertifika törenine Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünden Eğitim uzmanı Ayşe Beyhan, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Baş Tabibi, Diş Hekimi Şule Ülger, Suzan ve Abdulhakim Bilgili Halk Eğitim Müdürü Selehattin Kılınçkıran , HBÖ Şefi Bayram Metin ve kursiyerler katıldı. Kaynak : http://kmaras.meb.gov.tr


           
   


 

Oluşturulma: 2013.03.12

 

 


T.C. Sağlık Bakanlığı
Kahramanmaraş Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kahramanmaraş ADSH Bilgi İşlem Birimi tarafından hazırlanmıştır.